Zboží

Kojenecké body jako nedílná součást dětské výbavy

Posted On
Posted By

Výbavička pro miminka by měla obsahovat věci na přebalovaní, zejména přebalovací pultík, podložku, plenky, vlhčené ubrousky a nějaký krém proti opruzeninám. V koupelně by neměla chybět vanička, teploměr do vody, nějaká příjemná osuška, dětská kosmetika a příjemný kartáček nebo hřebínek na vlásky. Postýlka a její vybavení jsou pak naprostou samozřejmostí. Kromě povlečení a zavinovačky by neměl chybět ani monitor dechu. Na procházky a cestování je důležitou součástí výbavy taky kočárek a autosedačka. Pro maminky a tatínky, kteří chtějí své miminka nosit, je vhodný kvalitní šátek nebo nosítko. A v neposlední řadě samozřejmě nesmí chybět oblečení.

Kojenecké body chlapecké

Všichni nastávající rodiče, i ti kteří už děti mají, se snaží, aby jejich miminka nosila kvalitní, pohodlné, ale i pěkné oblečení. Do každého šatníku miminek, ale i batolat, neodmyslitelně patří body, dupačky a overaly. Do začátku je dobré mít alespoň 10 kusů body s dlouhým i krátkým rukávem, alespoň 5 dupaček a v neposlední řadě aspoň 4 overaly na spaní. V současnosti naleznete nepřeberné množství materiálů, barev a vzorů, ze kterých se tyto kousky vyrábějí. Výrobci se předhánějí v tom, kdo ušije originálnější a pohodlnější kousek. Výběr proto může být někdy velmi náročný.

Kojenecké body dívčí

Kojenecké body kojeneckeobleceni.cz jsou z velmi kvalitních materiálů. Najdete zde dívčí, chlapecké i neutrální body, různé vzory a barvy a velikosti 48 – 92. Na léto si vyberete z obrovské nabídky body s krátkým rukávem nebo body bez rukávů. Pro celoroční nošení jsou tady body s dlouhým rukávem a speciálně pro holčičky mají v nabídce i body se sukýnkami. Většina body je vyrobena ze 100% bavlny a můžete si vybrat, zda chcete zapínaní pouze mezi nožičkama, nebo i na bříšku. Vybere si zde každá náročná maminka, tatínek i tetička nebo babička, která chce body koupit jako dárek.

Related Post