Nezařazené

Jak? Vidíte to všude kolem

Posted On
Posted By


Vše zdražuje, nejen potraviny, ale také i bydlení. Rostou nejen nájmy, rostou jak houby po dešti také ceny za služby, energie zdražují, kdoví, kde to až dojde. Pokud máte něco za celý váš pracovní život ušetřeno, neváhejte a investujte, než vám to vytuneluje všude přítomná inflace. Kde je nejlepší v dnešní době investovat? No přece tam, kdy vás neokradou, například do nemovitosti. Můžete například oslovit společnost, která buduje domy na klíč, například bungalov 5 kk do l.

potřebuji nový dům

Ano, to by bylo pro hodně lidí velmi dobré řešení. Bydlet ve svém má hodně výhod. Například si u těchto nových domů můžete vybrat dokonalé stavební materiály, které svou kvalitní izolací sníží vaše náklady na energie. A to je, jak všichni víme, https://www.respekt.cz/tydenik/2017/38/laska-za-casu-financni-krize obrovská položka v našich výdajích. Takže ani ušetřené peníze, které máte v bankách, nejsou proti inflaci zabezpečené. A moc vám v důchodě nepomohou. Ale takový bungalov, postavený z kvalitních materiálů, již může být pro vás výhrou. Žádné placení drahých nájmů, žádné platby za výtah, za úklid kolem domu, za opravy celého domu, ne, ve svém vlastním domu, tedy novém bungalovu, si zaplatíte jen to, co skutečně spotřebujete. A navíc můžete mít větší pozemek, který využijete na zahradu.

peníze na bungalov

Takže se máte nyní možnost rozhodnout, jak velký dům na klíč zvaný bungalov si pořídit. Pokud budete jen dvě osoby, můžete mít pro své potřeby získat například menší řady Start A, který je se sedlovou střechou a má užitnou plochu 70,6 metrů čtverečních. Nebo, větší, pro celou širší rodinu. Není vůbec žádný problém. A vybrat si můžete nejen střechu, valbovou nebo sedlovou, druh její krytiny, typ zateplení, fasádu, topidla, okna, ale také i rozmístění všech pokojů ve vašem novém domě. A výstavba je nejen rychlá, ale bez problémů. Nemusíte shánět řemeslníky, různá povolení, to vše za vás udělá uvedená společnost.