Zboží

Vlhkost a plísně

Posted On
Posted By

Zjistila jsem, že když se jedná o nějaký starý dům, tak se tam většinou dělají také ošklivé plísně. A na tohle jsem přišla, když jsem si nechala rekonstruovat jeden starý dům po mé babičce a dědečkovi. A řekla jsem si, že když tenhle dům jsem dostala zadarmo, tak bych si ho mohla zrenovovat a taky tam potom bydlet, protože bych to vlastně měla celé levné. A jak jsem řekla, tak jsem také udělala. Jenomže nejhorší na tom bylo to, že jsem si nevzala nějaké odborné profesionály na tuhle opravu domu, protože asi po třech letech bydlení v tomto staronovém domě se mi všude začala dělat plíseň.

Plísně škodí.

Ze začátku jsem jí snažila oddělávat tím, že jsem si různě v drogerii koupila různé spreje a čističe, které zaručují, že právě plíseň zmizí, a to rychle a napořád. Jenomže jakmile jsem se plísně zbavila, tak opravdu do jednoho měsíce tam byla plíseň znovu. A opravdu se dělala všude a já jsem byla opravdu bezmocná. Proto jsem se podívala na webové stránky taurisplus.cz, kde odvětrávají hlavně panelové domy. A odvětrávání panelových domů je kvalitní a je to nutné, protože jsem se už poučila z toho mého bydlení. Takže v této firmě jsem se zeptala, jestli by mi nemohli pomoct, poradit, abych už bydlela v domě bez plísní.

Dbejte na kvalitu stěn.

Řekli mi, že musím hlavně větrat a pořádně topit. Jenomže já tohle správně dělám. A právě často odvětrává vlhkost a nežádoucí pachy. A když budete takhle odvětrávat, tak zabráníte také plísni. A právě při montáži odbornou firmou ventilačních turbín vám zaručí dobu funkčnosti až na dvacet let. A když jsem to hledala na internetu, tak jsem byla opravdu překvapená, protože tohle přesně by se mi hodilo. Protože mít dvacet let klid a mít jistotu, že to když tak někdo opraví, tak je docela příjemné. Věřte, že odvětrávání https://www.taurisplus.cz/produkty-sluzby/odvetravani-panelovych-domu/ musí být hlavně udělané pečlivě, akorát tak zabrníte, aby jste doma měli vlhko a plíseň.

Related Post