Zboží

Letní osvěžení

Posted On
Posted By

A tak se dělají v mrazících boxech spousty ledu, nebo se do lednice cpou limonády. Pro pány pochopitelně něco jiného, neb z limonády se v břiše tvoří hnusné látky a z vody žáby. Toto tvrzení ovšem nemusí být pravdivé. Muži tím jen naznačují, že správný chlap pije pivo a nelemtá nějaké nasládlé něco. Nu, každému, co jeho jest.

chlazené pivo

Muž ten pak popadne peníze a mizí někde v dáli, kde malá hospůdka jest a čepovaným pivem přímo oplývá. Návraty jsou pak vždy nejisté, a to jak dobou, tak i krokem. To záleží jak kdy.

Poslední dobou se však tento trend mění, a to vinou covidu a dalších okolností. Zákaz kouření v hospodách dávno odradil spousty mužů, kteří tam zašli na jedno a při tom vyřešili vše kolem baráku. Ty časy jsou pryč a už tehdy napadlo muže, že si udělají svou místnost, kde budou pít lahvové a hulit tak, až z toho zmodrá střecha řečeného příbytku. A to bylo to století, kdy se přešlo z hospod do garáží.

Bylo to prima, to je fakt, jen bylo málo místa a to lahvové… Hm, prostě se přepilo a už to nikdo nechtěl. I zatoužili mužové po pivu čepovaném a tu přišel ten další nápad. Sehnat si výčepní zařízení, a to bude teprve ono. A také se tak stalo. Muži zvětšili své garáže, nebo postavili něco, na co nebylo třeba stavební povolení. Pak prostě jednoduše vyrobili něco jako výčepní pult a už se zase pilo. Jen s chlazením byla potíž, neb spousta mužů má ráda pivo jen chlazené.

chlazené pivo

A nyní přichází to poslední, to pravé ořechové, to, bez čeho muž nemůže existovat. Na scénu přišlo výčepní zařízení s chlazením. Je to vítězství nad hmotou a žízní.

Nemáte garáž? Nemáte jinou místnost? Ale to vůbec nevadí, protože toto zařízení můžete v podstatě umístit kamkoli, klidně i někde do obýváku. Zde se však doporučuje poradit se s manželkou, máte-li nějakou.

Pokud nemáte, tak neváhejte ani chviličku a pomocí modrého odkazu výše si ihned zařízení objednejte.

Related Post