Business

Mladistvý vzhled i pro vás

Posted On
Posted By


Snad každá žena někdy uvažovala nad tím jak stárne. Stárnutí je nezvratný proces, který se podepisuje na našem vzhledu. První známkou stárnutí je povislá kůže, což zapříčiňuje vznik vrásek. Ve vyšším věku navíc vznikají i pigmentové skvrny. Proti oběma známkám stárnutí jde bojovat preventivně, ale prevenci se mnoho žen nevěnuje. Řešit potom vzniklé vrásky a skvrny není jednoduché, a většinou pomůžou jen estetické zákroky, které jsou drahé a často i bolestivé. Daleko jednodušší je věnovat se vhodné kosmetice a užívání kvalitních doplňků stravy, které mají možnost náš vzhled ovlivnit.

kolagen prášek

Jak vám pomohou?
Na stav pleti má největší vliv to co jíte a pijete. Je velice důležité opravdu dbát na pitný režim. Dostatečná hydratace je důležitá i z hlediska vstřebávání a plné funkčnosti mnoha doplňků stravy, které se vážou právě na molekuly vody. Jedním z těchto doplňků je kolagen, který byste rozhodně měla doplňovat, protože jeho hladina klesá v těle každým rokem už okolo 30. roku.

Zkusit můžete třeba Orca Collagen 3 balení (90 sáčků) orcacollagen.cz, které vám vystačí zhruba na 2-3 měsíce podle vašeho dávkování. To si musí každý upravit individuálně, protože každý má jinou hladinu kolagenu v těle. Nečekejte ale že když budete používat více kolagenu každý den, že to bude mít zázračný efekt. Není to tak, ale čím dříve začnete kolagen užívat, optimálně už opravdu okolo 30. roku, nebudete mít tolik vrásek jako vaše vrstevnice.

kolagen bonbony

Proč Orca?
Orca collagen je jedním z mnoha kolagenů, které poslední roky bojují o přízeň lidí. Reklamy cílí zejména na ženy, am nocí výrobky slibují doslova zázraky, které ale nemohou splnit. Orca má mnoho vědeckých studií, které potvrdily účinek tohoto kolagenu. Zároveň máte možnost stát se členem VIP klubu, který vám umožní získávat kolagen každý měsíc za lepší cenu a s dopravou zdarma.

Related Post