Business

Potkáte-li partnerku, co vám vyhovuje, snažte se jí udržet

Posted On
Posted By

Přihodilo se vám někdy, že jste se potkal s ženou, která nemusela být na první pohled ani váš typ, co se týče vzhledu, přesto jste z ní nespustil oči? Takové případy se stávají a moudří lidé o takovém setkání tvrdí, že bývá osudové, a že jde o bytosti, které k sobě, jak se říká, „energeticky pasují“. Vyhovuje jim jejich společná energetická (duchovní) vibrace a oba dva se touží k sobě přiblížit a splynout v jeden celek. Jestliže se těmto lidem podaří dostat do postele, bývá to gejzír citů a vášní, jemuž není rovno. Sex je pak doslova drogou a ani káva, ani alkohol zdaleka nesvedou i malý zlomek toho, co takové milování.

co je to láska

Udržet si partnerství na takto vysoké úrovni však vyžaduje jisté mistrovství. V sázce je totiž zejména životní styl, který vedeme, a v současné době bývá u mnoha lidí velmi nezdravý. Jestliže i nadále budete holdovat nevhodné stravě plné cukrovinek, alkoholu, pečiva z bílé mouky, uzenin, fastfoodu, kolových nápojů a podobných „laskomin“, vytratí se vám za pár let erekce, jak pára nad hrncem, a váš krásný vztah se může kvůli takové hlouposti rozpadnout. Svým dílem k tomu přispěje i stres, pokud jste přepracovaní, frustrovaní z mezilidských vztahů v zaměstnání a z přemíry povinností, které nás doslova ubíjejí.

srolovaný kondom

Proto se vám snažíme poradit – vezměte si do ruky tužku a papír, sepište si vše, co byste mohli na sobě změnit a zlepšit a snažte se svá předsevzetí také dodržovat. Zapomeňte zároveň na Viagru na dobírku https://www.erectmax.cz/blog/viagra-na-dobirku/ a namísto toho důvěřujte přírodním zázrakům a vyzkoušejte rostliny, s nimiž si udržíte potřebnou hladinu testosteronu a zabrzdíte příval adrenalinu, vyvolaného dalším stresem.

Se stresem není snadné bojovat, to víme, ale dnes máme k dispozici skvělé zbraně, a těmi jsou tzv. adaptogeny, známé pod názvy Maca peruánská, Kotvičník zemní, Eleuterokok, Korejský ženšen, Indický ženšen Ashwagandha nebo Rozchodnice růžová. http://rosehill.webnode.cz/

Related Post