Krása

Krásná i po třicítce

Posted On
Posted By

Věk bohužel nezastavíme. Co se děje s lidským tělem po dosažení určitého věku v životě? Jako děti jsme si ani moc neuvědomovali co je krása, ale s postupem věku člověk čím dál více nad takovými věcmi přemýšlí. Hůře jsou na tom ženy, na kterých se stáří podepisuje intenzivněji. Avšak každé období člověka je jiné a v tak se i krása projevuje různými způsoby. Co se ovšem začne dít s tělem při překročení věkové hranice třiceti let? Jaké změny můžeme pozorovat?
změna životosprávy
Po překročení této věkové hranice si žena uvědomuje více sama sebe. Dle statistik patří období po třicítce za nejlepší věk v životě ženy. Co se ovšem děje z fyzickými proporcemi? Negativní informací je, že dochází k přibírání na váze a zpomaluje se metabolismus. Není to nic hrozného, neboť příbytek je minimální. Také dochází k poklesu hormonů v těle ženy a tím se i mění cyklus. Dochází například ke změně její délky nebo intenzity. Tyto změny vyvolávají i to, pokud by žena chtěla zhubnout, musí se více snažit než dříve, když byla mladší. V dnešní době velké množství žen tvrdě pracuje a stará se o děti, že jim mnohdy ani nezbyde čas na nějaké cvičení. Aby žena zhubla i bez námahy, je základem stravování. Důležité je jíst pravidelně, snídani, oběd a večeři, mezi tím nějakou svačinu v podobě ovoce. Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne.
cvičení po třicítce
Měli bychom ji věnovat dostatek času a mít ji vydatnou. Mnoho lidí ji bohužel ráno nestíhá, neboť spěchají do práce a právě tady začíná dietní chyba. Díky snídani se i dobře nastartuje metabolismus. Důležité je také nedržet nějaké tvrdé diety. Základem je dodržování pitného režimu, ale snažit se vyhnout vysoko kalorických nápojů. Nedílnou součástí je i přísun omega mastných kyselin, které jsou elixír pro krásné tělo po třicítce. Pro zdraví prospěšné je i nasadit občasnou detoxikaci organismu.

Related Post