Auto moto

Červené auto

Posted On
Posted By

Vždycky jsem si přála mít automobil, ale ne jenom tak obyčejný automobil, protože mám ráda nízká a sportovní auta. A odmalička mě fascinovala rychlá auta, protože jsem vždycky chtěla závodit ve formuli. Jenomže samozřejmě, že to byl pouze můj dětský sen. Nikdy se mi nepodařilo závodit ve formuli jako Schumacher. Samozřejmě, že jsem si ale jednou koupila poukaz, kdy jsem se mohla projet ve formuli, ale pouze jenom jako spolujezdec. Já vím, že je to škoda. A že se to možná tak ani nepočítá do splnění svého snů. Sice jsem seděla ve formuli asi dvacet pět minut, ale bohužel jsem jí neřídila. A to není zase tak moc velký zážitek. Sice ano, zážitek to nějaký byl, protože přece sedět jenom ve formuli je už zážitek sám o sobě. Ale řídit formuli? To je teprve zážitek, na který se nikdy nezapomíná a podle mého názoru je jízda a řízení formule asi pro každého kluka velkým snem.

Červené auto je moje slabost.

Hlavně pro ty kluky, kteří chtějí závodně někdy jezdit v autě. Já jsem si řekla, že když tenhle sen se mi o formuli nesplnil, že si alespoň pořídím krásné sportovní auto, které můžu normálně řídit na silnici. Moc se mi líbí stylově Porsche a Ferrari. Jenomže to je zase finančně tak hodně daleko ode mě, že si tohle opravdu nemůžu dovolit, a to ani ojeté auto.

Auto řídit mě baví.

Tak jsem si řekla, že slevím ze svých nároků na krásné auto a pořídím si prostě obyčejné auto, které ale bude alespoň barvou odpovídat mému snu. A to, aby bylo auto červené. Nevím proč, ale moc mám v oblibě krásná a zářivě červená auta. A možná je to asi tím, že je to velmi pěkná a taky hlavně ikonická barva Ferrari, že ano. A myslím si, že kdokoli řekne slovo sportovní auto, tak si ihned představí nějaké Ferrari nebo další sportovní auto. A jaké auto se líbí vám? Záleží vám na barvě nebo jenom na síle motoru auta nebo máte dokonce jiné nároky, které vaše auto musí mít?

Related Post