Peníze

Zítra máte hotovost k dispozici

Posted On
Posted By

Nákup a prodej zboží je jednou z velmi častých forem podnikání. I vám se to před léty zdálo snadné. Jednoduchý způsob, jak se postarat o dostatečný příjem spočíval v tom, vybrat zajímavé zboží za nízkou cenu a prodat jej s mírnou přirážkou. Podařilo se vám vybudovat si síť věrných zákazníků i spolehlivých dodavatelů. Ale jak vypadá v praxi provoz menší firmy? Nakoupíte zboží, za které musíte zaplatit neprodleně, a přitom jeho prodej realizujete až se zpožděním.

vykulený čuník

Takové zpoždění může někdy představovat i několik měsíců, kdy vám zboží zůstává na skladě. Po tu dobu však musíte platit pravidelné měsíční platby, jako je nájemné, energie a také vaši osobní spotřebu. A co teprve ve chvíli, když máte několik zaměstnanců a je nutné jim vyplácet pravidelně mzdu, ačkoliv stále nemáte proplaceny vydané faktury? V takové chvíli je vhodné mít k dispozici dostatečnou finanční rezervu na vašem bankovním účtu. Finanční rezerva je zárukou toho, že nikdy nebudete muset platit penále za opožděnou platbu a vždy dostojíte svým závazkům.

Rezervu na vašem účtu získáte s pomocí nebankovní hypotéky bez registru. Až do výše sjednaného limitu můžete vyčerpat peníze a kdykoliv je zaplatit formou mimořádných splátek. Nebankovní hypotéka bez registru je podobná jako kontokorent na vašem bankovním účtu. Při žádosti dáváte do zástavy nemovitý majetek, a proto je vám půjčka poskytnuta za mnohem nižší úrokovou sazbu.

zelená myš

Oproti kontokorentnímu úvěru může být úroková sazba až šestkrát nižší, dle jednotlivých podmínek bankovních institucí. Finanční rezerva má však ještě další přednost. Je možné ji použít jako investiční kapitál ve chvíli, kdy se vám objeví nová obchodní příležitost. Za úvěr platíte jen drobné procento úroků, ale zisk z obchodu může být v desítkách nebo dokonce ve stovkách procent!

Vyplňte kontaktní formulář ještě dnes!

Related Post