Business

Sáčky se zipem nachází uplatnění na mnoha místech

Posted On
Posted By

Uzavíratelné zip sáčky jsou dnes k vidění poměrně běžně v obchodech, v logistice, v medicíně, ve výrobní sféře, v údržbě a v dalších odvětvích a prostředích, kde se něco produkuje nebo skladuje. Lidé mají zipové sáčky v domácnosti, skladují v nich potraviny, krmiva pro zvířata a různé drobnosti, ukládají do nich sezonní oblečení, a berou si sáčky s sebou i na dovolenou. Pro tvořivé jedince je to nepostradatelná pomůcka.

zelený hrášek do sáčku se zipem

Chrání před prachem – jestliže chcete dlouhodobě skladovat například sportovní potřeby, sezonní boty, některé hračky či trvanlivé potraviny, máte uvnitř sáčku či pytle vždy jistotu, že tam nepronikne ani zrnko prachu. Sáček je hermeticky uzavřený a naprosto neprodyšný.

Chrání před vodou a vlhkostí – toho oceníte zejména na cestách, kdy potřebujete věci chránit před deštěm, sněžením, námrazou, kouřem a dalšími nepříjemnými pachy. Uzavírací zip plně nahradí pevný letovaný spoj a navíc je rozebíratelný, takže máte nejen jistotu, že jsou předměty uvnitř v bezpečí, ale můžete s nimi manipulovat podle potřeby.

potraviny na jutovém pytli

Zabezpečí potraviny v chladničce – zipové sáčky oceníte i v chladničce, kde potřebujete vedle sebe umístit například grilovací marinádu, borůvkový koláč a sýr romadúr. Kdybyste všechny tyto potraviny ponechali v chladničce volně, např. na talířku, anebo je uzavřeli do dózy, jejíž víko není hermeticky uzavíratelné, budete si v uvozovkách „pochutnávat“ na borůvkách s odérem zrajícího sýra, a koláč vám pak může připomínat týden nošené ponožky.

Sáčky pro děti – uzavíratelné sáčky mohou využívat i děti pro ukládání školních a výtvarných potřeb a některých drobných hraček, např. dílků stavebnic, čímž si udrží ve svém pokoji – ve svých věcech pořádek a přehled. Děti se tímto způsobem budou lépe učit zodpovědnosti za svůj vlastní život a za některé jim svěřené úkoly. Bude se jim to pak náramně hodit i v dospělosti.

Related Post