Business

Hra plná zábavy a zážitků

Posted On
Posted By

Vezměte rodinu či přátelé a vydejte se spolu vstříc zážitkům, které nabízí úniková hra. Úniková hra Čáslav, Vám nabídne hned několik druhů her a to od 2 do 5 lidí. Můžete se těšit třeba na únikovou hru Dvojitý agent, či Samara.

Zákazníci, kteří tyto únikové hry navštívili, byly mile překvapeni a spokojeni s celkovým dějem hry. O tom svědčí také kladné recenze, kterých je na webové stránce nespočet. Díky nejrůznějším hádankám, zapeklitým rébusům a hledání klíče, či zámku k rozluštění příběhu Vás zaručeně nadchne a pohltí natolik, že zapomenete na všechen všední shon. Zúčastnit hry se mohou jak děti, tak dospělí, které alespoň trošku baví dobrodružství a chtějí zažít nevšední zábavu. Mimo jiné se zde pořádají také narozeninové oslavy, či rozlučky se svobodou.

hra (2)

Hra obvykle trvá 90 minut, kdy se snažíte rozluštit celou záhadu příběhu a splnit jí v daný limit. Ve hře využijete rychlé jednání, logické myšlení, prostorové vnímaní, ale i další vlastnosti, který má každý z nás. Na hru nepotřebujete ani žádné sportovní vybavení a oblečení, bohatě stáčí, když přijdete v klasickém oblečení a obuvi. Samozřejmě však není vhodné přijít v podpatkách, či v nobl obleku za 50 tisíc. Samozřejmostí je také předběžná registrace, abyste měli jistotu volné hry. Mimo jiné se zde prodávají dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat své známé, či rodinu na narozeniny a Vánoce. K dárkovému poukazu můžete také koupit krabičku, které dodá celému dárku ten pravý designe.

hra

Jestliže stále váháte, co kupit za dárek k nějaké zvláštní události, narozeninám, či Vánocům, zkuste sáhnout po dárkovém poukazu na únikovou hru. Nejen, že si všichni užijete parádní zábavu, na kterou jen tak nezapomenete, ale také se blížíte při plnění nejrůznějších úkolů. Proto neváhejte a obdarujte některého člena rodiny, zaručeně nebudete litovat a budete se rádi vracet.

Related Post