Business

Masírování může vyvolat až orgastický zážitek

Posted On
Posted By

Kdo zažil klasickou masáž, ví, jak je to moc příjemná metoda, kterou se uvolňují zatuhlé svaly a svalové napětí, urychluje tok lymfy, zlepšuje prokrvení celého těla a dokáže rozproudit energetický tok v celém těle. My pro vás ale máme ještě příjemnější masírování, které dokáže nejen rozproudit energetický tok v celém vašem těle, ale budete se u toho cítit mnohem příjemněji a druhý den vás nic nebude bolet, ba právě naopak. A „naše“ masírování vám přinese příjemné erotické vzrušení a věřte tomu, že tok lymfy bude jednou tak vyšší, až vyzkoušíte klasickou erotickou masáž Praha.

muž ve sprše

Sestává z pohmatů klasické fyzioterapeutické masáže, ale s mnohem rafinovanějšími hmaty šikovných masérek, které se neustále proškolují a moc dobře vědí, kde jsou vaše erotogenní zóny. Erotická masáž nabuzuje muže již od samého počátku, jen co vstoupí do světa luxusního salonu, kde vás uvítá sličná a zkušená masérka, která dbá na intimitu a nabudí vaše vzrušení již od té chvíle, kdy se na vás podívá se slibným úsměvem.

nahé tělo ženy

Tento druh masáže začíná společným sprchováním, kde stojíte v těsné blízkosti mladé a krásné nahé masérky a necháváte na sebe dopadat horkou spršku vody, která rozproudí vaše smysly. Jestliže vyznáváte soukromí a chcete projít sprškou o samotě, žádný problém. Většina mužů se ovšem nechce nechat připravit o intimní společné sdílení ve sprše. Masérka vám poté vysvětlí průběh masáže a zodpoví všechny vaše dotazy, pokud budete mít sílu se ještě na něco vyptávat v předtuše smyslné masáže slibující obrovskou rozkoš, kterou jste možná ještě ani nezažili.

Slečna natře vaše tělo vonným éterickým olejíčkem, protože vás bude masírovat body-to-body, což znamená – vlastním tělem. Je to velmi příjemné, osvobozující a nadmíru vzrušující, když se vás a vašeho těla dotýká nahé ženské krásné tělo. Jemně klouže po vašich zádech, zadních partiích, sklouzne k bokům, nohám a když nastane ten pravý čas, obrátíte se a uvidíte masérku v celé své kráse a hlavně pocítíte, jak se tře její pevné tělo o vaše intimní partie. Podstatná část masírování je věnována stimulaci vašich intimních partií a ručnímu vyvrcholení. Po takové předehře budete tak nabuzeni, že dojdete orgastickému zážitku a propadnete se do blažené smyslnosti.

Related Post