Business

Lednice je místo pro všechny

Posted On
Posted By

Lednice je nádherná oblast, která spadá do Jihomoravského kraje a patří k vyhledávaným destinacím u nás. Díky Lednickému zámku a také díky zahradě, která je jeho součástí, přijíždí stovky místní, ale i zahraniční turistů. Mimo to je zde také lednice hotel Lednice.galant, který je moderně vybavený a zaručeně si zde každý přijde na své.

Lednice (3)

Parkování je možné přímo u hotelu a hosté si mohou vybrat pokoje deluxe, standart, či rodinné pokoje. Mimo samotné pokoje hotel nabízí také pobytové balíčky, které jsou dělané přímo na míru. Volný čas můžete strávit procházkami po okolí, návštěvou památek, kterých je v okolí nespočet, či si třeba užít vyjížďku na loďkách. Samozřejmostí je zde nespočet cyklistických tras, které se lemují vinicemi. Pro děti je zde možnost udělat si projížďku na koních, nebo využít některou se zdejších aktivit, jako je venkovní bazén, tenisové kurty, či ping pong. Kurty na tenis, jsou univerzální a dá se využít také ke hraní nohejbalu, či volejbalu.

Lednice (4)

Pro milovníky vína je zde vinný sklípek, ve kterém se pořádají degustace a ochutnávky zdejších vín. Sklep je hojně využíván při firemních akcích, či při rodinných oslavách. Na akci lze také objednat cimbálová hudba a můžete si pochutnat na zdejší kuchyni. Samozřejmě je zde také restaurace, ve které se podávají místní speciality, ale i tradiční jídla, které se jedí po generace. Po vynikajícím obědě, či večeři si můžete odpočinout v horké vířivce, finské sauně, či si dopřát odpočinkovou masáž. Velmi oblíbené jsou zde také svatby, které se rezervují už dlouhé měsíce dopředu a to díky velkému zájmu, který zde je.

Jestliže jste tedy nikdy nebyli v Lednici, je ten pravý čas se na toto nádherné místo vydat. Zaručeně si zde uděláte mnoho hezkých zážitků, o kterých budete vykládat ještě dlouho dobu. Proto neváhejte a udělejte si rezervaci už nyní, ať se na Vás dostane řada.

Related Post