Business

Čas jsou peníze!

Posted On
Posted By

Začali jste podnikat před lety a řekli jste si, že zvládnete jak podnikání, tak i administrativu. Pár let to možná šlapalo k vaší spokojenosti, ale jakmile se vaše podnikání rozjelo a byli jste nuceni přijmout další zaměstnance, možná už jste zjistili, že nestíháte termíny, a to jak ve své činnosti, která vás živí, tak i ve spolupráci s finančním úřadem, zdravotní pojišťovnou i správou sociálního zabezpečení…Je zbytečné trápit se něčím, co dokáže profesionální firma za polovinu času, který byste s papírováním“ strávili vy. Vaše večery můžete trávit jinak, než nad formuláři a rozsáhlou administrativou!

čas jsou peníze

Čas jsou peníze a v podnikání to platí obzvlášť!

Jestliže se vaše společnost nachází v Praze 5, svěřte vedení účetnictví Praha 5 https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/ firmě, která s chutí převezme vaše pasiva a aktiva, peněžní deníky, účetní knihy a vše nejdříve zreviduje a podrobí důkladné kontrole, aby nastavila srozumitelné podmínky spolupráce. Odborníci dají vašemu účetnictví zákonný rámec a budou za vás sledovat všechny důležité termíny na podání daňového přiznání, evidence daně z přidané hodnoty, pro zasílání kontrolního hlášení, souhrnného hlášení, stejně tak povedou v patrnosti i záznamní povinnost. Možná že už jste i zjistili, že jste nějaká hlášení opomněli, proto je nejvyšší čas svěřit vedení účetnictví odborníkům, kteří vaši firmu na základě plné moci budou zastupovat při jednáních a kontrolách, které provádějí státní instituce. Vy s tím už nebudete mít vůbec žádný problém a svůj čas můžete věnovat svému oboru v podnikání. Papírování přenechte těm, kteří mají tuto činnost naprosto precizně zpracovanou a stále se v této oblasti proškolují a specializují.

daňový úřad

Jste si jisti, že vedete správně skladovou evidenci zásob? Od této chvíle už ani toto nemusí být vaše starost…, stejně tak jako i evidence dlouhodobého hmotného i nehmotného majetku, s čímž souvisí i výpočet odpisů. Otázku, zda majetek odepisovat rovnoměrně nebo zrychleně už bude za vás řešit, a to optimálně, účetní firma!

Related Post