Business

Autopůjčovna za rozumné ceny

Posted On
Posted By

Hledáte půjčovnu aut, která bude cenově dostupná? Autopůjčovna Praha 8 zajistí to, abyste s jízdou na místo nebo místa, byli maximálně spokojeni, a to za velmi rozumnou cenu. I přesto kolik lidí dnes vlastní osobní automobil, nemusí to být však povinností. Nicméně důvodů proč si zrovna půjčit automobil může být více. Ať už máte své auto například v opravně, nebo prostě jen chcete vyrazit na výlet bez toho, aniž byste se museli orientovat podle jízdních řádů různých dopravních prostředků, s touto službou budete zajisté spokojeni.

Škoda Octavia

Tato autopůjčovna nabízí vozy Škoda, a to čtyři modely, které zajistí to, abyste si bez problému mezi nimi našli a vybrali ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Můžete si zde vybrat mezi Škoda Fabia Combi, který je výhodný hlavně pokud budete ve vozidle chtít mít například více zavazadel. Dále nabízí model Škoda Octavia, což je prostorný vůz vyšší střední třídy, Škoda Fabia Combi I, což je první řadou vyráběných vozů Škoda Fabia. Posledním modelem, jenž tato půjčovna nabízí, je Škoda Felicia, která hlavně míří na ty, jež chtějí co nejlevnější zapůjčit auto na pár dní a jsou to nenároční řidiči.

Škoda Fabia Combi

Další služby, které zde můžete nalézt, jsou skutečně výhodné. Jako akci totiž nabízí to, že pokud si půjčíte automobil na 10 dnů, máte tak jeden další den zcela zdarma. Dále zde můžete najít zimní výbavu, tedy pokud jedete na hory, zajistí pro vás sněhové řetězy. Samozřejmě nesmí chybět navigace, pojištění proti případné krádeži nebo nehodě, nebo dálniční známka, kterou mají platnou všechny vozy po celý rok. Pokud máte v plánu jezdit s dětmi a nemáte autosedačku či podsedák, můžete si ji zde zapůjčit také, a to zdarma. Tato autopůjčovna zajišťuje pronájem aut v Praze 25 let. Nabízí nejlepší a nejlevnější půjčení auta po celé Praze a také v blízkém okolí za bezkonkurenční ceny. Takže neváhejte a kontaktujte Autopůjčovnu Urban.

Related Post