Muži

Vlastnosti muže určuje i znamení zvěrokruhu

Posted On
Posted By

Když hledáte toho správného partnera pro sebe, dávejte si už ze začátku pozor na jeho vlastnosti, aby vás později nepřekvapily. Nějaké vlastnosti můžete poznat už při prvním seznámení a podle nich také dokážete určit, zda vám takový partner bude vyhovovat a zda si soužití s ním dokážete představit. Důležité vlastnosti také určuje znamení zvěrokruhu, podle něhož je můžete zjistit hned. Když se vám podaří přijít na to, v jakém znamení se protějšek narodil, můžete se předem dozvědět, jaké má dobré či špatné vlastnosti nebo jak se k sobě hodíte.
Muž se ženou
Lev.Muži v tomto znamení většinou nebývají králové večírků, jak se podle tohoto znamení může jevit. Lev je sice rád středem pozornosti, ale většinou to bývají nenápadní i zakřiknutí jedinci. Ale pozornost a obdiv vyžadují všichni, ať se jedná o introverta či toho otevřenějšího muže-lva. Jeho přízeň si získáte lichotkami směřujícími na jeho adresu, aby se mohl vedle vás cítit hodnotně. Připravte se na to, že budete muset do budoucna snášet i partnerovo ego.
Býk. Muž býk je obvykle lenivější a má rád svůj klid a pohodlí. Těžko ho vyrušíte z jeho zajetého stereotypu, změny totiž nemá vůbec rád. Pro svůj život bude hledat partnerku, se kterou bude trávit poklidné chvilky v jeho známém zázemí. Nemá v povaze vrhat se do ničeho extrémního, než na co je zvyklý. Býka vždy uspokojíte dobrým jídlem, pitím a lenošením. Položte si otázku, zda si dovedete představit soužití s líným a pohodlným býkem.
Znamení horoskopu
Kozoroh.Od tohoto znamení nečekejte citové výlevy a vyznání lásky.  Kozorozi na tohle jednoduše nejsou a vše skrývají uvnitř sebe. Mohou tak působit jako nezlomní muži, kteří mají srdce z kamene, ale vše je to jenom vizáž. Uvnitř jsou skutečně citlivý, ale neradi vám své city přiznají. Připravte se na to, že se kozoroh bude honit za penězi a v práci bude trávit většinu svého času. Jsou to totiž workoholici a nejvíce jim záleží na finanční stabilitě. Romantiku a sladká slůvka od nich zrovna nečekejte, ale pokud hledáte někoho, kdo vás dobře zajistí a bude vám věrný, jste na správné adrese. Pro kozoroha je velmi typická stabilita a setrvačnost i v lásce.

Related Post