Zboží

Ruční bazénový vysavač má také svůj význam

Posted On
Posted By

Do základního příslušenství každého bazénu patří i bazénový vysavač.

Ruční nástavec nebo automat

Vysavače do bazénu Chlorito.cz rozdělujeme do dvou základních kategorií. V té první se nachází plně automatické a poloautomatické systémy s vlastním filtračním okruhem, případně připojené ke stávajícímu bazénovému filtračnímu okruhu. Jsou to stroje s vlastním pohonem, vykonávající práci bez zásahu lidské ruky. Liší se především metodikou, jak postupují při odsávání nečistot ze dna nádrže, ale podstatné je, že nevyžadují naši obsluhu. Pochopitelně jde o příslušenství k bazénu ve vyšších cenových hladinách od několika tisíc korun, až po desítky tisíc. Výhody této technologie jsou zjevné na první pohled – neztrácíme čas a nemusíme se příliš namáhat.

pomeranče na hladině

Nepodceňujte pohyb na čerstvém vzduchu – kdybychom se zaměřili na výkon některých povolání, zjistíme, že existují profese, kde lidé upevňují vlastní zdraví – fyzickou kondici i psychickou svěžest. Jsou to především práce vykonávané venku, mimo budovy, a v rozumné míře i za přispění fyzické síly. Výhody jsou celkem jasné – dostatek vitamínu D ze slunce, lepší proudění lymfatického systému a tím i posílení imunity, zaměstnání většiny svalstva a dobrá nálada v důsledku uvolněných hormonů štěstí – endorfinů. Nelze se tedy divit, že dříve lidé měli lepší fyzičku, nebyli tak často nemocní, netrpěli civilizačními chorobami, alergiemi atd.

plavec v bazénu

Ruční bazénový vysavač je také jednou z vhodných pomůcek, jak své tělo rozhýbat, být venku na slunci, dýchat čerstvý vzduch (nikoli ten vydýchaný s oxidem uhličitým) a zároveň vykonat prospěšnou práci. Kdo si tato fakta uvědomuje a není líný, věnuje více času i práci na zahradě, zametání chodníků ručně (smetákem), odklízení sněhu ručně (nikoli frézou) atd. Takoví lidé dávají přednost pěší chůzi a jízdě na kole před automobilem, a dobře ví, proč.

Related Post