Domov

Nové bydlení v mobilním domku

Posted On
Posted By

Když se řekne mobilní dům, tak stále mnozí mají na paměti, že se jedná jenom o nějaký domeček na kolečkách. Jen pomaloučku polehoučku se musel názor některých lidí změnit a v dnešní době si už i širší veřejnost udělá představu o tom, že se nemusí nutně jednat jenom o jednu místnost, kterou si navíc převezete tam, kam potřebujete, ale že se jedná o plnohodnotný domek, ve kterém můžete bydlet jak v létě, tak i v zimě, za nízké měsíční náklady. A to všechno ve svém vlastním soukromém obydlí za minimální pořizovací hodnotu.

Přesně tomu odpovídá i objekt Lavaro House A. Velice oblíbený projekt, který už vytvořil nový domov pro mnohé rodiny s dětmi, ale také pro páry jak mladší, tak i starší.

ratanová židle na zahradě

Tento projekt vyčnívá z řady, protože disponuje hned několik nejlepšími vlastnostmi. Je velký tak akorát a najdete v něm vše, co běžně k životu potřebujete. Z venkovní strany vypadá jako moderní dřevostavba. Obložení ze dřeva dává mobilním domkům patřičný šmrnc. Díky tomu se hodí jak na menší vesnice, tak i do města. Jistě zapadne do jakékoliv místní zástavby. Dřevo borovice je příjemné na pohled a naprosto univerzální, takže se skvěle hodí i k dalším materiálům.

Jedná se o zcela nový dům, který je velice úsporný. Jeho nízká pořizovací cena jenom dokládá fakt, že se nezadlužíte miliony do konce života, ale že si za zbylé peníze můžete ještě užívat.

interiér domov

Zateplený 130 milimetry silné tepelně – izolační vrstvy. Najdete zde také přímotopy a dokonce i venkovní rolety. Luxus, který si jen tak někdo nedopřeje, ale vy ho máte už v základu.

A jakým dalším bonusem vyčnívá z řady? Je plně vybavený! Takže za tuto jednotnou cenu máte jak celý kompletně postavený dům, přivezený až na parcelu, tak plně vybavený!

V kuchyni najdete sklokeramickou indukční desku, ledničku, myčku, digestoř. V koupelně vás potěší sprchový kout, wc, bojler. Interiér působí příjemně a útulně, obložení z dřevěných palubek tomu všemu dá patřičnou romanci a nádech přírodního stylu, ve kterém se vám jistě bude dobře žít.

Related Post