Zboží

No jasně, to je ale nápad

Posted On
Posted By

Tak už to máte, viďte? Žádné pálky s míčkem! To by ty záhony vypadaly, kdyby se po nich děti proběhly za míčkem! Ani skákací gumu. Není místo, kde by nepřekážely. Zahradní bazén bude až za rok. Takže zbývá jediné! Víte, co to je?
velká trampolína.jpg

Přece venkovní trampolína!

Jak skvělými nápady oplýváte, to se teda musí nechat! Splňuje všechno, co potřebujete.

1. Skvěle zabavíte děti na zahradě, kde je okopávání a odplevelování rozhodně nebaví.

2. Nebudou mít čas se nudit. Čímž předejdete nepřijatelným nápadům Vašich ratolestí!

3. Uvidíte na ně a rozhodně je uslyšíte. A přitom budou na jednom fleku, takže je nebudete muset každou chvíli hledat.

Teda! Klobouk dolů před Vaším skvělým nápadem!

Ale přece jenom. Je trampolína umístěná venku bezpečná?

Jistěže musí být. To je základem pro to, abyste všichni zůstali klidní. Nemůže mít jenom ochrannou síť. Musí mít i kryt pružin na trampolínu 305 cm v průměru.

· Umíte si představit, jak děti dovádějí, jako Janci, a přitom mohou doslova vylétnout mimo prostor trampolíny. Od toho je kolem dokola obehnána ochranná síť.

· A to samé platí pro pružiny. Raději si to nepředstavujte, jak se zaklíní neposedná noha dítěte do odhalených pružin, které ty báječné skoky do výšky umožňují! Bez ochranné sítě, ani bez krytu na pružiny u trampolíny 305 cm nesmíte trampolínu pořídit. To by Vás to zahnání nudy stálo pěknou polízanici!

Takže to hlavní, co k zahnání nudy pomůže, je hlavně bezpečnost při skákání. Děti skoky milují, ale na dospělých je, aby zajistili bezpečnost. A výrobci mají zajisté také potomky, takže vědí, jak nejlépe bezpečnost skoků na trampolíně zajistit! Právě ochrannou sítí a krytem pružin u trampolíny.
palce nahoru.png

Je to tak báječný nápad, že možná budete první, ale určitě ne poslední rodiče, kteří trampolínu s bezpečnostními prvky pořídí. No, možná, když se zahrádkářskou kolonií projdete, budete možná druzí, nebo třetí…

Related Post