Stylové, elegantní, nadčasové

Posted On
Posted By


Muži a jejich hračky
Doslova od dětských let jsou muži známí tím, že k životu nepotřebují příliš hmotných statků. Ovšem když si pak některý oblíbí, nedovedou si bez nich svůj život představit a v případě, že jim na tyto vymoženosti sahá kdokoli jiný, bývají nevrlí a často velmi nepříjemní.
Také proto rády svým protějškům vybíráme dárky. Ne proto, že by to šlo snad nějak lehce, to vůbec ne. Ovšem muži jsou jedineční v tom, že pokud se jim něco nelíbí či nezdá, nechodí dlouho kolem horké kaše a na rovinu Vám to sdělí. Naopak, pokud se mužskému členovi domácnosti strefíte do vkusu, pak uvidíte, že Váš dárek téměř neodloží.
pero s rytinou 
Co partnerovi či jinému muži k narozeninám
A nejen narozeninám, ale prakticky k jakékoli významné události v jeho životě. Vždy si lámeme hlavy. Já Vám teď sdělím jedno malé velké tajemství a také tip na dárek, kterým snad neurazíte žádného muže staršího dvanácti let. Poradím Vám perfektní, zboží, které když zakoupíte (a dáte si záležet na jeho výběru) budete hvězdami jeho nebe.
 
Plnící pero.
Pánské plnící pero.
Elegantní, krásné a praktické pánské plnící pero.
 
Protože který muž by se nechtěl pochlubit něčím, co je tak běžné a zároveň natolik neobyčejné, že podobnou věc budou pouze stěží vlastnit vrstevníci z blízkého okolí.
pero a notes 
Současná plnící pera, která jsou k dostání na trhu, lze v zásadě dělit do dvou velkých kategorií:
1.       Plnící pera pro mládež – do této kategorie bych zařadila plnící pera zejména nižší cenové relace. Nemusejí být co do designu ani užitečnosti příliš pozadu za těmi pro dospělé osoby, pouze jsou vyráběny z méně nákladných materiálů a je tedy možné je svěřit i osobám, které s plnícími pery nemají prozatím žádnou zkušenost (pár stovek korun při jejich případném poničení oželíte spíše, než několik tisíc).
2.       Plnící pera pro dospělé – tato jsou již vysoce sofistikovanými nástroji, jejichž cena se může pohybovat i v řádu několika desítek tisíc korun.