Zboží

Konečně bude boj s kilogramy úspěšný

Posted On
Posted By


Přinášíme dobrou zprávu pro všechny, kteří si připadají před svou osobní váhou jako Don Quijote před větrnými mlýny. Váš boj už rozhodně nebude marný.

· Už nebudete muset zkoušet všechny ty osvědčené a zaručené diety slavných hvězd.

· Konečně zhubnete bez toho, že byste si přitom podlomili zdraví.
váha 55,7

Poslední novinkou v této oblasti je takzvaná ketogenní dieta. Jelikož je vytvořena na základě vědeckého výzkumu, nemusíte se rozhodně obávat žádných nežádoucích následků. Naopak. Díky tomuto způsobu redukce váhy se zbavíte nejen kilogramů, ale i toxických látek.

· Jak na to?

– Ve speciálním programu, který je vytvořen pro každého klienta přesně na míru, se vaše tělo jednoduše přeprogramuje.
zeleninový salát

Tím, že se bude tělu pravidelně dodávat potřebné množství bílkovin a zároveň se mu sníží na minimum příjem tuků a sacharidů, vytvoří si takzvané ketolátky, které plně nahradí chybějící sacharidy. Je tedy jasné, že bezprostředně poté započne fáze, kdy dojde k úbytku podkožního i útrobního tuku.

Žádné špatné nálady nepřijdou

Mnoho lidí, kteří vyzkoušeli některou redukční dietu, poznalo jeden vedlejší účinek. Tím byla neskutečně špatná nálada.

· Čím se to stane?

– Jestliže bychom odpověď zjednodušili, pak bychom řekli, že to bylo nedostatkem sladkého.

U bílkovinové neboli ketogenní diety tento problém zcela odpadá. Hladina cholesterolu, který je za naši „mlsnou“ zodpovědný, se snižuje a tím pádem nevyvolává chuť na sladké. Špatná nálada nehrozí. Naopak. Můžete se dokonce cítit natolik plni energie, že pocítíte až euforickou náladu.

· Tak proč se do toho směle nepustit?

– Hladu se rozhodně nemusíte obávat.

Speciálně připravená jídla vám naopak s redukcí váhy budou vydatně pomáhat. Není ale doporučeno připravovat je v domácích podmínkách. Výsledek by nemusel být zaručený a také by byl tento způsob vaření příliš náročný.

Related Post