Jak si určitě nepomoci na internetu

Posted On
Posted By

Spousta lidí si na internetu vytváří svá alter ega, to už víme. Někteří lidé se tak ale snaží popasovat se svými depresemi a stresem, který jim vzniká v reálném životě. Může to být skutečná příčina, může to být domnělá příčina, ale tito lidé nějakým způsobem trpí. Je to možná chtíč být někým jiným, nesplněný sen nebo třeba i zlomené srdce, které vede tyto lidi k objevování své internetové osobnosti. Mnohdy je to ale závazek na celý život. Hlavně pokud jste v tak známé pozici jako byl například ještě donedávna George Miller, také známý na internetu jako Joji, nebo spíše známější pod pseudonymem Filthy Frank.
dvě masky
Známý svou opravdu černou komedií, nevybíravým vtipem, který šel skoro vždycky opravdu přes čáru. Každopádně doopravdy takový nebyl. Vytvořil si svého Filthy Franka, zosobnění všeho, co je na internetu špatně, někde na střední škole a od té doby, až do roku 2017 pokračoval v tomto mistrovském hereckém aktu.

Ne vždy to byly videa jako Hair cake

Ve spoustě své tvorby dal George volný průchod svému artistickému talentu a dokázal tak vytvořit něco neskutečně krásného uprostřed všeho toho řevu, zvracení, mlácení a vtipkování o sebevraždě. Dokazují to miliony fanoušků, opravdu fanaticky dedikovaných fanoušků, po celém světě. Ale nejsou to jenom stejní podivíni, kteří měli tuto nekorektní zábavu rádi. Byli to i lidé, které jednoduše bavil, dodával jim sílu a někdy i rozesmutnil. Někteří z nás vzpomínají na George jako Jojiho, někteří spíše jako na FIlthy Franka. Filthy Frank ukázal všem, co je špatně. Joji pozvedl naše srdce. Jeho dnešní tvorba je něco trochu jiného od té opravdu staré hudební tvorby, která nám utkvěla ve vzpomínkách na vysokou.
maskovaný obličej

Někdy je léčba šokem nejlepší

První kontakt s realitou dostal George poté, co zveřejnil, mimo svá comedy videa, také i blog, kde se mluvil o svých psychických problémech a svých problémech osobního života – fanoušci to moc tehdy nepřijali a Georgovy výkřiky do tmy jako píseň We fall again nebo Kill me pls padly na hluché uši. Všechno to vyvrcholilo, když se jeho internetová persona naprosto zhroutila.